fbpx

X-Wave BTL - nowoczesna terapia falami akustycznymi. 

Doskonałe rezultaty w terapii cellulitu i modelowania ciała.

Fale akustyczne poleca się do modelowania brzucha, talii, bioder, pośladków, ramion i ud. Stosując ten rodzaj terapii zwiększysz syntezę kolagenu i elastyny przez co skóra będzie jędrna i elastyczna. Zredukujesz cellulit nawet ten najbardziej uciążliwy i poprawisz teksturę skóry. Pierwsze efekty zauważysz już po 3-4 zabiegach.

Efekty:

 1. Redukcja cellulitu.
 2. Wygładzenie skóry, redukcja nierówności.
 3. Ujędrnienie zwiotczałej skóry.
 4. Napięcie i obkurczenie „luźnej” skóry po porodzie i odchudzaniu.
 5. Poprawa kolorytu.
 6. Zmniejszenie obrzęków limfatycznych.
 7. Wysmuklenie ciała.
 8. Wygładzenie blizn.
 9. Rozluźnienie tkanki ściągniętej blizną, regeneracja systemu nerwowego w obszarze blizny.
 10. Zmniejszenie rozstępów (wypełnienie defektów i wgłębień, produkcja nowego kolagenu i elastyny w miejscu rozstępów).

Przygotowanie do zabiegu

Terapia nie wymaga specjalnego przygotowania. Na wybraną okolicę zabiegową nakładany jest żel a następnie do ciała przykładana jest specjalna głowica - aplikator. Energia kinetyczna naboju, wytworzona za pomocą sprężonego powietrza jest przenoszona do przekaźnika znajdującego się na końcu aplikatora. Z niego energia trafia do tkanek w ciele. Podczas zabiegu odczuwane są wibracje, „uderzenia” pracującej głowicy zabiegowej. X-Wave „rozbija” depozyty tłuszczowe i cellulit. Tak uwolniony tłuszcz jest eliminowany z organizmu poprzez naturalne procesy metaboliczne.

Zabieg nie wywołuje poczucia większego dyskomfortu i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Po zabiegu: 
Bezpośrednio po zabiegu okolica ciała poddana terapii jest zaczerwieniona, co jest naturalną i pożądaną reakcją. Stan ten mija po kilkunastu minutach i można od razu wrócić do normalnej aktywności. Wskazane jest przyjmowanie zwiększonej ilości płynów, jak również aktywność fizyczna w trakcie terapii. 
Przeciwskazania do zabiegu dla  osób, które:
 • mają problemy ze skórą (łuszczyca, bielactwo),
 • zmagają się z epilepsją
 • mają rozrusznik serca, żylaki lub zapalenie żył,
 • u kobiet w ciąży i karmiących piersią.
W celu osiągnięcia najlepszych efektów zabiegowych zaleca się wykonanie od 8 do 10 zabiegów w serii z częstotliwością minimum 1 raz w tygodniu. Widoczne efekty pojawiają się już po kilku zabiegach.
 •  

X-wave

X-WAVE BTL to nowoczesna technologia która wykorzystuje działanie fali akustycznej. Wibracje te wywołują działania wielokierunkowo i przyczyniają się do poprawy mikrokrążenia, zwiększenia metabolizmu tkankowego, redukcji cellulitu a także poprawy jędrności i elastyczności skóry. Walczy z niedoskonałościami ciała bez uszkodzenia skóry.