fbpx
Depilacja laserowa - kobieta w trakcie zabiegu

Depilacja laserem Primelase Excellence 

Depilacja w 100% bez bólu, szybkość zabiegu, bardzo skuteczna i trwała depilacja.

W naszym gabinecie mamy jeden z najnowocześniejszych laserów do depilacji jakie są na rynku - Primelase Excellence. W odróżnieniu do innych zabiegów laserowych możemy w bezbolesny i bardzo szybki sposób osiągnąć efekt gładkiej skóry.

Najważniejsze cechy lasera Primelase Excellence i co go wyróżnia:

 1. Skuteczność - posiada wyjatkowo dużą moc, bo aż do 4800W co pozwala  na trwałe zniszczenie mieszków włosowych każdego rodzaju włosa. W przeciwieństwie do standardowych laserów zamierzony efekt jest po zdecydowanie mniejszej liczbie zabiegów. Laser łączy w sobie 4 rodzje fal o różnej długości. 
 2. Bardzo krótki czas zabiegu – kilkukrotnie krótszy czas epilacji w porównaniu z innymi laserami oferowanymi na rynku
 3. Bezpieczeństwo - technologia USP (ULTRA SHORT PULSE), która umożliwia dostarczenie energii w bardzo krótkich impulsach bez wpływu na skórę – wysokie ograniczenie podrażnienia skóry
 4. Bezbolesne wykonanie zabiegu - funkcja chłodzenia CRYSTAL FREEZE zastosowana dla poprawy komfortu w trakcie zabiegu, praktycznie pozwala na bezbolesne wykonanie zabiegu.  Dodatkowo duża głowica,  skraca czas trwania sesji. 
 5. Wysoka jakość lasera - urządzenie posiada certyfikat FDA, który potwierdza bezpieczeństwo, efektywność i wysokiej jakości sprzęt medyczny
 6. Zabiegi mogą być wykonywane przez cały rok - depilacja laserem Primelase Excellence możliwa jest przez cały rok, jedynie w czasie największego nasłonecznienia należy zasłaniać okolice poddane zabiegowi.

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg poprzedzony jest konsultacją. Minimum 4 tygodnie wcześniej nie można się depilować woskiem czy kremami. Na 1-2 dni przed zabiegiem należy zgolić włosy w miejscu zabiegu maszynką do golenia. Skóra powinna być sucha, czysta, pozbawiona kremów, balsamów lub samoopalaczy itp.

Nie należy przed zabiegiem:
 • przyjmować różnego rodzaju leków o działaniu uczulającym na słońce,
 • pić naparów z dziurawca, nagietka oraz herbat wyszczuplających,
 • stosować leków i kosmetyków o działaniu złuszczającym,
 • stosować kremów z retinolem oraz isotretynoiną,
 • stosować peelingów na bazie witaminy C i kwasów owocowych,
 • korzystać z solarium, saun, kabin opalających i gorących kąpieli,
 • zakładać obcisłych ubrań, które mogą podrażniać naskórek.
Przeciwskazania do zabiegu dla  osób, które:
 • są opalone, mają problemy ze skórą (łuszczyca, bielactwo, przebarwienia),
 • zmagają się z epilepsją lub stosują leki światłouczulające i retinoidy,
 • mają rozrusznik serca, żylaki lub zapalenie żył,
 • u kobiet w ciąży i karmiących piersią.
Faza wzrostu włosa odgrywa kluczową rolę w przypadku zabiegu epilacji, czyli trwałego usuwania owłosienia z różnych partii ciała. Metody stosowane podczas tego typu procedur oddziałują wyłącznie na włosy w fazie anagenu (wzrostu), ponieważ jedynie wtedy impuls wytwarzany przez laser Primelase Excellence jest w stanie przenieść się do cebulki i mieszka włosowego. Dlatego dla uzyskania optymalnych rezultatów konieczne jest przeprowadzenie średnio 6-8 zabiegów – zwykle zaleca się je w odstępach ok. 1-2 miesięcy, w zależności od obszaru. Na różnych częściach ciała fazy wzrostu włosa trwają bowiem przez inny okres.

Depilacja laserowa

W dzisiejszych czasach depilacja laserowa jest już właściwie estetycznym wymogiem. Chcemy mieć nieskazitelnie gładką skórę nie tylko w okresie letnim. I choć większość z nas próbuje ten efekt osiągnąć za pomocą maszynek do golenia czy kremów, jednak naturalny proces wzrostu włosów bardzo szybko zmusza nas do ponownych prób pozbycia się ich. Utrzymanie gładkiej skóry przy korzystaniu z tych narzędzi jest bardzo czasochłonne i niestety często niezbyt dokładne.